Direct contact

Als je een afspraak wil maken, kun je direct contact opnemen met de psycholoog van jouw keuze.

Onderaan deze pagina staan al onze psychologen vermeld met hun telefoonnummer en emailadres. Je kunt direct contact met hen opnemen als je snel een afspraak wil maken.

Heb je een vraag aan de beheerders van deze site of heb je behoefte aan overleg voordat je je aanmeld? Vul dan het formulier hiernaast in in of stuur een email naar: info@depsycholoog.nl


Scroll naar beneden voor een
overzicht van onze psychologen.

  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Hans van der Hart

Psycholoog

Hans werkt in het centrum van Amsterdam. Hij is te bereiken op hans@depsycholoog.nl of op 0202441839.

Marck Becking

Mark Becking

Psycholoog

Mark Becking is psycholoog in Amsterdam Zuidoost. Hij is te bereiken op mark@depsycholoog.nl of op 0202441896.

Petra Penning

Psycholoog

Petra is psycholoog in Amsterdam en Haarlem. Zij is te bereiken op
petra@depsycholoog.nl
of via 0202442309.

Robert Kerling

Robert Kerling

Psycholoog

Robert is psycholoog in Utrecht en Rotterdam. Hij is te bereiken op
robertkerling@depsycholoog.nl
of via 0302271484.

Sandra Donders

Psycholoog

Sandra werkt in het centrum van Eindhoven. Ze is te bereiken op sandra@depsycholoog.nl of op 0403046009.

Jeroen Rohde

Psycholoog

Jeroen is psycholoog in Gouda. Hij is te bereiken op jeroen@depsycholoog.nl of op 0182235136.

Anne Lankester

Psycholoog

Anne is psycholoog in Apeldoorn. Zij is te bereiken op
anne@depsycholoog.nl
of via 0552032318.

Psycholoog Amstelveen Merijn de Bruin

Merijn de Bruin

Psycholoog

Merijn is psycholoog in Amstelveen. Hij is te bereiken op
merijn@depsycholoog.nl
of via 0202442384.

Jessica Pyscholoog Utrecht

Jessica Lodeweegs

Psycholoog

Jessica werkt in het centrum van Utrecht. Ze is te bereiken op jessica@depsycholoog.nl of op 0302273194.

Gijs Groot

Gijs Groot

Psycholoog

Gijs is psycholoog in Groningen. Hij is te bereiken op gijs@depsycholoog.nl of op 0502115164.

Rosalie van Gils

Psycholoog

Rosalie is psycholoog in Breda. Ze is te bereiken op rosalie@depsycholoog.nl of op 0767002796.